תנאי שימוש – תקנון

18.03.2019

תקנון השימוש נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
תקנון זה מפרט את תנאי השימוש המחייבים באתר “BizGada” ו/או “ביזגדא” (להלן “האתר”), המופעל על ידי חברת אורטוסוואי (להלן: “החברה”) הכוללים את ערוץ הטלגרם של BizGada, דף הפייסבוק של BizGada, דף הטוויטר של BizGada, על כל מדיות המשנה שלהם (להלן: “מדיות ביזגדא”) גלישה באתר ומדיות ביזגדא מהווה הסכמה לתנאים האמורים להלן או כפי שיהיו מעת לעת.

הסקירות באתר “BizGada” ו/או “ביזגדא” (להלן “האתר”) ו/או הנמצאות ב”מדיות ביזגדא”, הנן סקירות בלבד, הנעשית ע”י כתבים בלבד, הכותבים אינם יועצי השקעות ואסור לראות בסקירות ו\או פרסומים באתר המלצות קנייה או מכירה בבורסה, אלא כסקירת חברות כללית בלבד.

הסקירות מבוססות על מידע שגלוי לציבור, שפורסמו על ידי אנליסטים ו/או החברות המוזכרות בסקירה (להלן – “החברות”) ו\או בחדשות, דוחות כספיים, הודעות לבורסות לניירות ערך, פרסומים בכלי המדיות, התקשורת ובכל דרך אחרת ועל בסיס הנחות שנעשו על בסיס אינפורמציה מידע וידע, פרסומים ונתונים אלו.

הגרפים ו\או התמונות המצורפות לסקירות ולמאמרים, הנם תמונה להמחשה ותו לא, ואינם לשם המלצת קנייה או מכירה בבורסה ומחוצה לו.
כל הנתונים והאינפורמציה מהמקורות הנ”ל הונחו כנכונים המאמרים, הסקירות והמידע באתר ו\או במדיות ביזגדא אינם מהווים אימות או אסמכתה לאמיתות נתונים אלו.

אין לראות באתר זה ו\או מדיות ביזגדא תחליף לייעוץ מקצועי המתחשב בצרכיו האישיים של כל אדם. כל העושה צורך במידע המועבר באתר ו\או במדיות ביזגדא עושה זאת על דעת עצמו ועל אחריותו הבלעדית.
אסור לראות בסקירות ו\או פרסומים באתר המלצות קנייה או מכירה בבורסה, אלא כסקירת חברות כללית בלבד.

לכותבי הסקירות יש אחזקות במניות המובאות בסקירות. כותבי הסקירות אינם יועץ השקעות מוסמכים ואין לראות בסקירות המלצה לקנות או למכור מניות ספציפיות ו\או ביצוע או אי-ביצוע של כל פעולה בבורסה. הנתונים הנדונים בסקירות אינם מהווים ייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. סקירות אלו מוגשת כהשקפה עיתונאית בלבד. כל העושה פועלה עושה זאת על סמך שיקול דעתו בלבד.

1. קידמון

אתר “BizGada” ואו “ביזגדא” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“סקירות שוק ההון”) ייצוגי עבור “אורטוסוואי” והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

3. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “ביזגדא” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “ביזגדא”. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

4. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “ביזגדא” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

7. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

במסגרת פעילותם מאפשרים מדיות ביזגדא לכל אדם ו/או גורם אשר גולש ברשת האינטרנט באמצעות מכשיר סלולרי ו/או מחשב או כל מדיה אחרת, בין באופן שוטף ובין באופן אקראי, לרבות משתמש מזדמן ו/או משתמש קבוע (להלן: “המשתמשים”) מידע לעיון בתחומים שונים (כלל המידע באתרי הקבוצה יקרא (להלן: “המידע” או”התכנים”), המצוי בחלקו בבעלות החברה ובחלקו בבעלות צדדים שלישיים, אשר נתנו לחברה הרשאה לעשות בו שימוש (להלן: “ספקי המידע”), כמו גם אפליקציות ושירותים שונים (להלן: “השירותים”).

מדיות ביזגדא מאפשרים למשתמשים לפרסם במקומות המיועדים לכך באתרים תגוביות (טוקבקים) ובמדיות ביזגדא ביחס לחלק מהתכנים וכן להעלות, בכפוף לאיסורים ומגבלות לפי הדין ולפי תקנון זה, תכני גולשים השייכים להם, לרבות קישורים, קבצי אודיו, וידאו, תמונות, צילומים, סרטונים, אנימציות, איורים, צילומים, תרשימים, מצגות, שקופיות, טבלאות, גרפים וכיו”ב, לרבות במסגרת קהילות, פורומים, יומני רשת, בלוגים, פרסומים, לשלוח הודעות דואר אלקטרוני ומסרים אישיים (להלן: “תכני גולשים”).

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

8. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “ביזגדא”.

9. גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

10. איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז באר שבע .

כל התכנים מוגנים בזכויות יוצרים, אנא הימנעו מאי נעימות בשימוש לא חוקי בתכני ביזגדא.

בהישארותך באתר ו\או במדיות ביזגדא הנך מביע את הסכמתך לתנאי השימוש אלו והסרת כל אחריות ממנהלי האתר\מדיות ביזגדא ו/או כל אדם הקשור בצורה זו או עקיפין לתפעול ביזגדא באשר לפעולות ו/או הימנעות מפעולות שיבוצעו על ידו בבורסה ומחוצה לו.

חזור אל BizGada