הבהלה לזהב

0
310
article top ad


הבנו בעבר שסחורות יכולות להוות כ”מקלט אטומי” ואף אלטרנטיבה לכסף בפרוץ משבר. האם ההנחה הזו קבילה גם היום? האם יש לנו דרך לגלות זאת מבעוד מועד? – אפשר לנסות!

לפנינו גרף זהב\דולר המשתרע משנת 2006 עד היום באינטרוול זמן שבועי.
Gold\USD – credit investing.com
נראה כי הזהב נתמך על קו מגמה עולה ארוך טווח המלווה אותו משנת 2006 ועד היום וצפוי להגיע להחלטה (פריצה\שבירה) עד שנת 2021. קו מגמה אלכסון עולה מגלם את קצב עליית המחיר ביחס לשנים, כשאנו רואים את המחיר מטפס מעלה אך לא פורץ את טווח 1400.

נראה כי השאיפה מעלה, את זה אנו למדים מקצב עליית המחיר, המחסום ב1400 ושפלים שתמיד עולים ביחס למגמה. כך שנוצר לנו עוד “אינדיקטור” מסוים ל”פרוץ משבר” (או לא?) כשאפשר לעקוב אחר הזהב ביחס למחיר הנוכחי כשפריצה של 1400 (סגירה מעל בנר שבועי) מהווה נקודה בעייתית לשווקים.
לכותב הסקירה יש אחזקה במניות המובאות בסקירה. כותב הסקירה אינו יועץ השקעות מוסמך ואין לראות בסקירה זו המלצה לקנות או למכור מניות ספציפיות ו\או ביצוע או אי-ביצוע של כל פעולה בשוקי המניות. הנתונים הנדונים בסקירה אינם מהווים ייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. סקירה זו מוגשת כהשקפה עיתונאית בלבד. כל העושה פועלה עושה זאת על סמך שיקול דעתו בלבד.

מצאתם טעות בסקירה? רוצים לחדש לנו? לתת לנו זווית\רעיון אחר או סתם לשמור על קשר? מוזמנים ליצור קשר !


לקבלת עדכונים בלייב, עקבו אחרינו בטלגרם!
 
Article Bottom ad

השאר תגובה:

הכנס את התגובה שלך
רשום את שמך כאן